Galatasaray'ın yıldız ismi Mauro Icardi'nin eşi Wanda Nara kanser mi oldu? Arjantin basını dün Wanda Nara'nın kan kanseri yani lösemi olduğunu duyurmuştu. İddialar sonrası beklenen açıklama Wanda Nara'dan geldi. Icardi'nin eşi Wanda Nara kanser iddiasını yalanlamadı ancak hastalığıyla ilgili kesin bir teşhis konulmadan yapılan haberlere ateş püskürdü. Kendi isteğiyle rutin sağlık kontrolü sırasında bazı değerlerinin sorunlu çıktığını sosyal medyadan yazan Wanda Nara, kanser olup olmadığını yazmadı ama testlerin ve incelemelerin sürdüğünü aktardı. 

Galatasaray’ın transfer gündemindeki Mauro Icardi’nin eşi Wanda Nara, sağlık durumuna ilişkin açıklama yaptı. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Wanda Nara, şu ifadeleri kullandı:

"Herkese iyi günler, birkaç gün boyunca kendime ihtiyaç duydum ve ne olduğunu biraz anlatmak istiyorum; Çarşamba günü, her yıl ya da seyahate çıktığımda olduğu gibi, kendi kararım ile rutin kontrollerimi yaptırmaya karar verdim. Bazı değerler yanlış çıktı ve başka kontrollerle tamamlamak için hastaneye yatmaya karar verdim. Perşembe günü, kendi kararım ile, daha fazla inceleme yapılması için bu klinikten ayrıldım ve bir uzmanla görüştüm. Bunu, ilk incelemelerimin sonuçlarına daha fazla bilgi eklemek amacıyla yaptım.

KORKULARIMI VE ENDİŞELERİMİ ÇOCUKLARIMDAN GİZLEMEYE ÇALIŞTIM

"Her anne gibi, çocuklarımdan korkularımı ve endişelerimi gizlemeye çalıştım. Özellikle henüz kesin bir teşhisim yokken. Ne yazık ki, cuma günü, bir gazeteci tarafından, henüz benim bile sahip olmadığım bir teşhis açıklandı. O anda ilk incelememden henüz 24 saat bile geçmemişti. Çocuklarım her zaman her şeyi benden öğrendi, her zaman konuşurum ve bu da bir istisna olmayacaktı. Ancak daha fazla sonuç ve inceleme ile ve özellikle kendi karar verdiğim anda bunu yapmayı isterdim."

WANDA NARA TAHLİL SONUÇLARININ ÇIKMASINI BEKLİYOR

Aileme, her bir arkadaşıma ve sizin her birinize, bana olan sevginizi gösterdiğiniz için teşekkür ederim. Şimdi evimdeyim, daha fazla tahlil sonucu bekliyorum ve beni destekleyen profesyonellerin yönergelerine uyuyorum. Bunu özel hayatımda gizli tutacağım, özellikle çocuklarımı korumak için."