Survivor All Star'a katılacağı ilan edilen Nagihan Etiler'de görüntülendi.

'BESLENMEMİ İHMAL ETMİYORUM'

6 ıslak hamburger 4 dilli kaşarlı tost yiyen ünlü sporcu, “Hem güzelliğimi, hem antrenmanımı hem de beslenmemi ihmal etmiyorum. Yusuf Bey de spordan çıktığımı bildiği için hemen takviye yaptı” dedi.

'TEK KORKUM KENDİM'

Milliyet'in haberine göre, Survivor’daki rakiplerine gözdağı veren ünlü sporcu, "Ya herro ya merro. Korksun herkes benden. Hepsini çiğ çiğ yiyeceğim. Islak hamburgeri nasıl yiyorsam onları da yiyeceğim. Tek korkum kendim. Rakiplerimin hepsi güçlü olacak ama benim de elim armut toplamıyor. Çok güçlü, çok çetin bir sezon olacak. Hiç şüphe yok, reyting rekorları kırılacak. İnsanların hafızasında “Zeyna Nagihan” olarak kalmak istiyorum. Sporculuktaki kariyerimin üzerine çıkıp Nirvana’da bırakacağım. Benim için jübile senesi. Vurdulu, kırdılı bayağı heyecan dolu olacak. Şiddette karşıyız ama bu tatlı bir heyecan. İnsanları koltuklarından zıplatacağız, televizyon kırdıracağız. Bana yakışır bir şekilde Dominik’e gidip güzel bir şekilde dönmek istiyorum” diyerek sert açıklamalarda bulundu.

'SURVİVOR HAYATIMI BAŞTAN YARATTI'

Karadere, "Survivor bensiz ben Suvivor’sız yapamıyorum. Hayatın hiçbir keyfi olmuyor. Survivor hayatımı tamamıyla baştan yarattı. Dünyanın her yerinden sevgi seli akıyor. Herkesin ailesinin bir parçası olmuşum. Sağlık sorunlarım olduğunda bir dünya doktor seferber oldu. Sevenlerim geçenlerde New York Times’ta benim için reklam yaptırmış. Çok mutluluk verici bir durum" dedi. 

NAGİHAN KARADERE KİMDİR?

Nagihan Karadere, 16 Şubat 1984 tarihinde Adana Kadirli ilçesinde doğdu. Türk kısa mesafe ve engelli koşucusu olan Nagihan Karadere, 400m engelli rekor derecesi 55.09 saniyedir. 2012 Londra olimpiyatlarında A barajını geçerek olimpiyatlarda yarışmıştır. Survivor All Star 2022 kadrosunda yer alan Nagihan Karadere, Uğur Gökçe ile 2016 yılında boşandı. Bu evliliğinden Ece Arven isimli bir kız çocuğu vardır.