Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, aşk hayatıyla her zaman gündemde kalmayı başarıyor. Beş kez evlenip boşanan Erbil, bu sefer kendisinden tam 40 yaş küçük Gülseren Ceylan ile mutlu bir birliktelik yaşıyor.

İki aşık, ‘Söylemezsem Olmaz’ programına telefonla bağlanarak ilişkilerini anlattı. Gülseren Ceylan, Mehmet Ali Erbil’in kendisine 30 yaşında bir adamın veremediği birçok şeyi verdiğini söyledi. Erbil ise 15 yıl sonra böyle bir mutluluk yaşadığını ifade etti.

‘HAYATIMDA HİÇ MUTLU OLMADIĞIM KADAR MUTLUYUM’

Gülseren Ceylan, Mehmet Ali Erbil ile tanışma hikayelerini ve ailelerinin ilişkilerine bakışını şöyle anlattı:

“Öncelikle ben 24 değil 26 yaşındayım. Mehmet Ali Erbil’in kriterlerine uyuyorum. 5 ay önce tanıştık 2 aydır da beraber yaşıyoruz. Ailem ilişkimden haberdar ve onaylıyor. Ailem Almanya’da yaşıyor, bir süre orada yaşayıp ülkeye geldim. Mehmet Ali Erbil ile ciddi bir yoldayız, bütün ailesi de biliyor. Mali’yi tanıyan herkes ondan neden etkilendiğimi bilir. Durumun parayla ilgisi yok. Ben onun yanında çok mutluyum. Hayatımda hiç mutlu olmadığım kadar mutluyum kimsenin ne dediği de umurumda değil.”

‘EVLENİRSEK ÇOCUK İSTEYEBİLİRİM’

Gülseren Ceylan, evlilik planları ve çocuk isteği hakkında da şunları söyledi:

“Çok güzel şeyler yaşıyoruz. Evlenirsek çocuk isteyebilirim. Evlilik sözleşmesi isterlerse imzalarım. Benim ünlü kalma gibi bir derdim yok. 5 ay önce tanıştık 2 aydırda beraber kalıyoruz. Şu an gözüm Mehmet Ali Erbil’den başkasını görmüyor. Bana 30 yaşında bir adamın veremediği birçok şeyi veriyor. Çok eğleniyoruz. Ben daha önce hastanede çalışıyordum, hemşireydim. Mehmet Ali Erbil’in çocuklarıyla tanıştım aramız çok iyi. Yasmin Erbil’le aynı yaştayız. Beni kıyafet tercihimden dolayı çok kıskanıyor.”

 ‘EVLİLİK SÖZLEŞMESİ İSTEMEM, ONUN ÖYLE ŞEYLERDE GÖZÜ YOK’

Mehmet Ali Erbil ise sevgilisine olan aşkını şu sözlerle dile getirdi:

“Onu herkes çok seviyor, köpeğim bile çok seviyor. Enerjisi ve doğal olması beni çok etkiledi. Bana genç yaşında çok şey yaşattı ve annemle aynı adı taşıyor. Evlilik yolundayız. Benim evliliklerimde hiç teklif olmamıştı hep akışına bırakmıştım. Gülseren’den evlilik sözleşmesi istemem onun öyle şeylerde gözü yok. Benden on misli yakışıklı ve zenginler istedi de o gitmedi. Sezin o yakın davranıyor ama Yasmin biraz daha mesafeli. Uzun bir aradan sonra böyle bir mutluluk yaşıyorum. 15 senedir hayatıma ilk defa birlikte yaşadığım biri giriyor.”