Netflix'in en çok izlenen dizilerinden birisi olan Kulüp 2. sezonu ile başladı. Dizi daha ilk bölümden büyük ses getirdi, sosyal medyanın gündemine yerleşti. Kulüp dizisi 2. sezon toplam 10 bölümden oluşuyor. Her bölüm ise ortamalam 45 dakika sürüyor. Kulüp dizisi 2. sezonda tanıdık yüzler de var. BUnlardan en dikkat çekeni ise Keriman rolü ise Serra Arıtürk oldu. Cesur sahneleri ile dikkat çeken Keriman karakterine hayat veren güzel oyuncunun yanı sıra Raşel'in kızı Rana karakterine ise küçük oyuncu Ada Erma hayat veriyor. 

KULÜP DİZİSİ 2. SEZON KONUSU NEDİR?

"Kulüp" dizisinin 2. sezonunda, 1960'lar Türkiye ve İstanbul'unu, dönemin köklü bir değişimin eşiğindeki sosyal hayatı ve eğlence dünyasını izliyoruz. Yaşanan baskılara karşı duran Çelebi ve Matilda, Kulüp İstanbul Ailesi'ni ayakta tutmak için birlikte mücadele vermektedir. Zamansız büyümek zorunda kalan Raşel ise artık beş yaşında olan kızı Rana ile birlikte kendi ailesini kurmayı öğrenme mücadelesi vermektedir.

KULÜP DİZİSİ 2. SEZON OYUNCULARI

"Kulüp" dizisinin Gökçe Bahadır, Fırat Tanış, Barış Arduç, Salih Bademci ve Asude Kalebek gibi başarılı isimlerden oluşan oyuncu kadrosuna 2. sezonunda Halil Babür, Serra Arıtürk ve Ada Erma gibi yeni isimler dahil oluyor.

Gökçe Bahadır, "Kulüp" dizisinde Matilda karakterine hayat verirken; Fırat Tanış, Çelebi karakterini canlandırıyor. Barış Arduç, İsmet rolünde karşımıza çıkarken; Salih Bademci, Selim Songür karakteri ile büyük övgüler toplayan bir performans sergiliyor. Asude Kalebek, Raşel karakterine hayat verirken; Halil Babür, Fikret rolünde karşımıza çıkıyor. Serra Arıtürk, Keriman karakterini canlandırıyor; Ada Erma'yı ise Rana rolüyle izliyoruz.