Yaz sezonunun yaklaşmasıyla beraber yepyeni diziler gündem oldu. Hem oyuncu kadroları hem de güçlü senaryolarıyla şimdiden dikkat üzerine çeken yeni diziler arasında Dönence de yer aldı. Başrollerinde Caner Topçu ve Sümeyye Aydoğan’ın rol aldığı dizinsi oldukça beğenildi. Peki Dönence dizisi konusu nedir? Dönence dizisi oyuncuları kimdir? Dönence dizisi uyarlama mı? Kanal D'nin yeni dizisi Dönence izleyicisinden tam not aldı. Dönence.yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Dönence 9.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

DÖNENCE YENİ BÖLÜM NE ZAMAN SAAT KAÇTA?

Kanala D ekranlarında büyük beğeniyle izlenecek olan Dönence dizisinin yeni bölümü 20 Eylül Çarşamba akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

DÖNENCE YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Kanal D'nin yeni dizisi Dönence 11.bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. . FRAGMANI BURAYA TIKLAYARAK İZLEYEBİLİRSİNİZ 

Dönence 2.Bölüm Fragmanı 11 Temmuz Video: Dönence 2.Bölüm Fragmanı 11 Temmuz

Dönence Dizisi Konusu Nedir?

Yönetmen koltuğunda Kerem Çakıroğlu'nun oturduğu Dönence dizisi şimdiden dikkatleri üzerine çekti. Senaryosununun Nuray Uslu'nun kaleminden çıktığı Dönence dizisinde, Gülce adında asperger sendromlu kardeşi olan Gece’nin yüreklere kounan hikayesi işlenecek.

Dönence Oyuncuları Kimdir?

Caner Topçu
Sümeyye Aydoğan
Didem İnselel
Ülkü Hilal Çiftçi
Can Kızıltuğ
Doğa Karakaş
Atakan Hoşgören
Nazlı Çetin
Can Kızıltuğ
Şebnem Doğruer
Mesut Yılmaz
Edanur Gülbudak

Dönence Dizisi Nerede Çekiliyor?

İzleyenlere duygu dolu anlar yaşatacak olan Dönence dizisi İzmir'e bağlı Foça’nın tarihi dokusu, taş evleri, unutulmaz gün batımı manzarası ve eşsiz doğa güzellikleri ile ekranda adeta görsel şölen yaşatacak.

Dönence Dizisi Uyarlama mı?

Özgür karakterine hayat veren Caner Topçu'nun rolü için yelken dersi aldığı Dönence dizisi uyarlama yapımlardan biri. Dönence dizisi, Cannes'da ödüle layık görülen “Exceptional” isimli dizinin uyarlanıyor. İsrail yapımı olan Exceptional dizisi senaryosu da oldukça farkındalık yaratmıştı. Fransa'da 2022 MIPCOM Cannes Diversify TV Ödülü’nü kazandı.

Dönence Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

Yapımcılığını Kanal D İç Yapımlar’ın üstlendiği yeni dizi Dönence'nin yayın tarihi henüz belli olmadı. Şimdiden ilgiyi üzerine çeken Dönence dizisi, yakında Kanal D’de.