Ankara'da Kızılay Meydanı'nda 15 Temmuz nedeniyle yapılacak etkinlikler için yarın bazı yollar araç trafiğine kapatılacak.

Ankara Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamada, yarın saat 19.00'dan itibaren Kızılay Meydanı'nda düzenlenecek programlar çerçevesinde alınacak güvenlik tedbirleri kapsamında ihtiyaç olması halinde saat 17.00'den itibaren bazı yolların araç trafiğine kapatılacağı ifade edildi.

Buna göre, yarın saat 17.00'den etkinlik sona erene kadar, ihtiyaç duyulması halinde GMK Bulvarı'nın Anadolu Meydanı ile Kızılay Meydanı arasında kalan bölümü ile buraya açılan cadde ve sokakların tamamı, Atatürk Bulvarı'nın Akay Kavşak kesişimi ile Sıhhiye Kavşak arasında kalan bölümü ile buraya açılan cadde ve sokakların tamamı, Ziya Gökalp Caddesi'nin Kolej Kavşak ile Kızılay Meydanı arasında kalan bölümü ile buraya açılan cadde ve sokakların tamamı çift yönlü olarak araç trafiğine kapatılacak.

Açıklamada, etkinlik sona erene kadar araç trafiğine kapanacak yollar ile ilgili vatandaşların mağduriyet yaşamaması için toplu taşıma araçlarını kullanmaları istendi.