Akaryakıt fiyatları sürücüler tarafından merakla araştırılmaya devam ediliyor. Geçtiğimiz günlerde motorine 2 lira birden zam gelmiş ve tabelalar yeniden değişmişti. Gelen zam sonrası sürücüler 'Benzin ve motorin fiyatlarında zam ya da indirim haberi var mı? 1 litre benzin kaç TL? Akaryakıt fiyatları ne kadar oldu?' sorularını araştırırken Prof. Dr. Özgür Demirtaş'tan korkutan haber geldi. Akaryakıt fiyatlarına görülmemiş zam. Rekorun, Rekorunun, Rekoru geliyor!

LİTRESİ 40 LİRAYI AŞTI

Gece yarısından itibaren motorine gelen zam pompa fiyatlarına yansıdı. Yeni yapılan zammın ardından motorinin litresi İstanbul’da 40 lira 3 kuruşa, Ankara’da 40 lira 57 kuruş, İzmir’de de 40 lira 75 kuruşa çıktı. Gelen zam sonrası sürücüler güncel akaryakıt fiyatlarını araştırırken ünlü ekonomist Özgür Demirtaş'tan korkutan haber geldi.

ÖZGÜR DEMİRTAŞ UYARDI: REKORUN REKORU GELİYOR!

Artan akaryakıt fiyatları ile ilgili sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Prof. Dr. Özgür Demirtaş, bu zamların daha başlangıç olduğunu ifade etti. Önümüzdeki günlerde daha da zam geleceğini ifade eden Demirtaş, "Yazın Kenara: DAHA Rekorun, Rekorunun, Rekorunun, Rekorunun, Rekorunun, Rekorunun, REKORU kırılacak… Yazın Kenara.." diyerek vatandaşları uyardı.