A Milli Futbol Takımı, 2024 Avrupa Şampiyonası Elemeleri D Grubu'nda 12 Ekim Perşembe günü Hırvatistan ile deplasmanda oynayacağı karşılaşmanın hazırlıklarına Teknik Direktör Vincenzo Montella'nın yönetiminde dün akşam yaptığı antrenmanla başladı.

TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'ndeki antrenman Teknik Direktör Vincenzo Montella yönetiminde iki bölüm halinde yapıldı. Video görüntüleri eşliğinde yapılan taktiksel hazırlık bölümünün sonrasında sahaya geçildi ve saat 16.45’te başlayan ikinci bölümde ise ısınmanın ardından yenileme temposunda taktiksel çalışmalar gerçekleştirildi. Hafif sakatlıkları bulunan Orkun Kökçü ve Yusuf Sarı ile uçuş programı nedeniyle dün akşam saatlerinde kampa katılan Rıdvan Yılmaz antrenmanda yer almadı.

Ay-yıldızlıların dün akşam yaptığı çalışmayı TFF Millî Takımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Hamit Altıntop da izledi.

ÇALIŞMALAR BUGÜN DE SÜRECEK

A Milli Takım, bugün yapacağı iki antrenmanla Hırvatistan maçının hazırlıklarını sürdürecek. Her iki antrenman da basına kapalı gerçekleştirilecek.

Kaynak: İHA

a-milli-futbol-takimi-hirvatistan-maci-hazirliklarina-basladi (1)