Bu haftaki yazımda eski ama eskimeyen ünlü sanatçılarımızdan bir kaçı için magazinsel haberlerim olacak.

Zaman kaybetmeden yazımın ayrıntılarına geçiyorum.

İlk olarak şarkıları ve sesiyle bir döneme damgasını vuran Gülden Karaböcek var. Ünlü isim  55’inci sanat yılını kutladığı bugünlerde bir birinden sürpriz projelerle  karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Karaböcek elinde yüzlerce yeni beste olduğunu ve bu yeni bestelerini yakında sevenleriyle buluşturacağını dile getirdi. Başarılı sanatçı aynı zamanda önümüzdeki yaz Harbiye ve Kuruçeşme konserlerinin her birini şimdiden planlamaya başlamış .

Yıllara meydan okuyan Karaböcek hala dinç ve hala heyecanını ilk günkü gibi koruyor.

Bende konserlerini  merakla bekliyorum.

Şimdide imparator İbrahim Tatlıses’ten haber var. Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses yıllar önce sattığı otobüs firmasını yeniden açıyor. Birçok iş kolunda faaliyet gösteren Tatlıses müjdeyi sosyal medya hesabın üzerinden verdi.

Geçirdiği silahlı saldırı sonrası zor günleri atlatan Tatlıses, uzun bir aranın ardından 'İbo Show' ile ekrana geri dönmüştü. İş hayatına kaldığı yerden devam eden Tatlıses kolları sıvadı ve eski otobüs firmasını yeniden açarak iş dünyasında da eski günlerine dönecek gibi görünüyor.

Umarım her şey gönlünce olur.

Şimdi  sıradaki haberim 60 yaşındaki Yonca Evcimik’ten.

Başarılı sanatçı gençlik operasyonu geçirdi ve  karın kası estetiği ve kalça dolgusunun ardından bu kez yüzünü gerdirdi.

Ünlüler arasında hızla yayılan estetik furyasına sonunda 60 yaşındaki Yonca Evcimik de katıldı. Yüzünü gerdirip gençleşen Evcimik  son hali ile çok konuşuldu. Yıllara meydan okuyan sanatçı sonunda pes etti. Yonca hanıma mutluluklar dilerim yeni görünümüyle.

Bir estetik uzmanı diyebileceğimiz ünlü bir isim sıradaki haberimde. 

Seda Sayan, estetik operasyonlarına bir yenisini daha ekledi. Doktorun kapısını çalan 60 yaşındaki Sayan, dekolte bölgesindeki yanık izinden kurtulmak için soluğu doktorda aldı. Seda Sayan yakın zamanda Fransız askısı ve Deeplift tekniğiyle yüzünü, gıdısını gerdirmişti. Bugünlerde yeni bir operasyon olacak eminim bu da son olmayacak gibi.

Sayan gerek iş hayatında gerekse güzelliğinden asla ödün vermiyor.

Sevgi ve hoşgörü ile kalın.