ATV'nin sevilen dizisi Üvey Anne son bölümle izleyici karşısına çıktı. Dizinin son bölümünün ardından yeni bölümden sahneler izlemek isteyenler yoğun olarak Üvey Anne 6. bölüm fragmanı izle şeklindeki araştırmalarına devam ediyor. İşte Üvey Anne 6. bölüm fragmanı ve diğer detaylar...

ÜVEY ANNE YENİ BÖLÜM NE ZAMAN SAAT KAÇTA?

ATV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Üvey Anne dizisinin yeni bölümü 31 Temmuz Pazartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

ÜVEY ANNE 5. BÖLÜM ÖZETİ

Ömer'in başına gelenlerden sonra Faruk evdekilerden hesap sorar. Serap Faruk'tan hiç ummadığı bir tepki alınca hemen tutum değiştirir ve güya evdekileri korumak adına tüm suçu üstlenip evden ayrılır! Onun evden gidişi özellikle Naz'ı çok etkilemiştir. Serap, Naz'ın bu tepkisini kurnazca tetikleyerek eve tekrar geri dönüş planını devreye sokar.

İpek ise Faruk'un zor zamanlarında yine yanındadır. Bir yandan Efsun serisini Farukların evlilik yıldönümüne yetiştirmeye çalışırken diğer yandan Mete'nin geçirdiği travmadan sonra onu kendi evine alıp onunla ilgilenmeye başlar ve bunu Faruk'tan gizler.

Diğer yandan Nisan, Ömer konusunda kendisini suçlu hissederken Cem'in aniden kendisinden uzaklaşmasına anlam vermeye çalışıyordur. Cem ise Ömer'in hastaneye kaldırılması sürecinde ve sonrasında Serap'ın yaptıklarından çok fazla etkilenmiştir!

ÜVEY ANNE DİZİSİNİN KONUSU NE?

ATV ekranlarında yayın hayatına başlayacak olan Üvey Anne dizisi yaz sezonuna damga vuracak yapımlardan biri olacak. Yönetmen koltuğunda Yasemin Türkmenli oturduğu Üvey Anne dizisinin senaryosunu Yasemin Kırbaş kaleme alıyor. ONN Medya imzalı yapım ekranlarda adeta Karadeniz fırtınası estirecek. Bir babanın çocuklarına olan bağlılığına değinecek olan dram dolu yapımda babanın duygusal yaşantısı işlenecek.

ÜVEY ANNE DİZİSİNİN OYUNCU KADROSU

ONN Medya tarafından ATV ekranları için hazırlanan dizinin yönetmen koltuğunda Yasemin Türkmenli otururken, senaryosu Yasemin Kırbaş tarafından kaleme alınıyor.

Etkileyici hikayesi ve zengin oyuncu kadrosuyla yaza damga vurmaya hazırlanan dizinin oyuncu kadrosunda Hazal Filiz Küçükköse, Kutsi, Aslı Tandoğan, Ezgi Şenler, Ayşegül Günay, Hakan Eratik, Emin Günenç, Ayşen İnci, Mihriban Er, İbrahim Şahin, Bengü Balta, Nehir Gökdemir, Doruk Öztürk, Ali Yerlikaya, Ecenaz Üçer, Yasemin Nil Yılmaz, Ecenaz Üçer, Duygu Erokan, Göker Ersivri, Deniz Hiracan, Selinda Nur Keküllüoğlu gibi başarılı oyuncular ile çocuk oyuncu Emir Kaan Özkan yer alıyor.