Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Veda Mektubu 21.bölümü hayranları tarafından merak ediliyor.. Dizinin 31 Temmuz'da yayınlanıp yayınlanmayacağı merak konusu. Veda Mektubu hayranlarını yeni bölüm ne zaman, Veda Mektubu final mi yaptı, diye merak ediyor. Yeni bölümü merak edenler Veda Mektubu 21.bölüm fragmanı araştırıyor. Peki Veda Mektubu 21. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Veda Mektubu yeni bölüm ne zaman? 

Başrollerinde Nurgül Yeşilçay, Selim Bayraktar ve Rabia Soytürk gibi sevilen oyuncularının yer aldığı Veda Mektubu'nun gelecek hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı izleyici tarafından merak ediliyor. 

VEDA MEKTUBU YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Kanal D ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Veda Mektubu dizisinin yeni bölümü 31 Temmuz Pazartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

VEDA MEKTUBU YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Kanal D'nin sevilen dizisi Veda Mektubu 21.yeni bölüm fragmanı yayınlandı. 

VEDA MEKTUBU DİZİSİ KONUSU

Modern ve güçlü bir iş kadını olan Alanur ile geleneklerine sıkıca bağlı, Antakyalı bir iş adamı olan Ziya geçmişte çok büyük bir aşk yaşamıştır. Bu aşka karşı olan aileleri yüzünden, istemeden ayrılmış ve başka hayatlar kurmuşlardır.

Annesi Seher'in göz bebeği Mehmet; Ziya'nın ileride işlerini bırakmayı planladığı, büyük oğludur.

Dans tutkunu, hayat dolu Aslı; Alanur'un Fransız lisesi son sınıfta okuyan, geleceğinin her hamlesini özenle tasarladığı 20 yaşındaki küçük kızıdır. Alanur ve Ziya'nın yolları, yıllar sonra Aslı ile Mehmet'in aşkıyla bir kez daha kesişir.

Yarım kalan ne varsa bu kez de Aslı ve Mehmet'in aşkına engel oluşturur. Alanur, kendi yaşadıklarından ders çıkararak kızını güvende tutmak için onu Mehmet'ten uzak tutmaya çalışırken Seher ise yıllarca içinde tuttuğu kıskançlığın acısını Aslı'dan mı çıkaracaktır? Ziya, kendi kaderini yaşayan oğlu için üzülse de bu duruma seyirci mi olacaktır? Aslı ve Mehmet herkese meydan okuyup tüm engelleri aşabilecek, aşklarının gücüyle geçmişin yaralarını sarabilecekler midir?Yoksa onlar da Ziya ve Alanur'un yıllar önceki kaderini mi paylaşacaktır?