Kanal D ekranlarında seyirciyle buluşan Dönence dizisinin 2. bölümü ilgi ile izlendi. Dönence dizisini sevenler ise 3. bölümde neler olacağını merak ediyor. Dönence dizisinin 3. bölüm fragmanı ise seyirci karşısına çıktı. İki kardeş olan olan Gece ve Gülce'nin hayatlarındaki olumsuzlukları konu alan Dönence, karşılaştıkları insanlarla daha farklı bakış açısı elde etmelerini sağlıyor. 

Başrollerinde Sümeyye Aydoğan ve Caner Topçu gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Dönence bu hafta yayınlanacak mı? Dönence dizisini seven seyirci yeni bölümde neler olacağını merak ediyor. İşte, Dönence 3. bölüm fragmanı ve detaylar...

DÖNENCE YENİ BÖLÜM NE ZAMAN SAAT KAÇTA?

Kanala D ekranlarında büyük beğeniyle izlenecek olan Dönence dizisinin yeni bölümü 18 Temmuz Salı akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

DÖNENCE DİZİSİNİN 3. BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Gece, Miro ile kavga eden Özgür'e pansuman yapar. İkili arasında samimi anlar yaşanır. Bunu gören Miro, Özgür'ü kıskanır ve Gece ile tartışır. Gülce, Gece'ye Alican'dan bahseder ve her şey ortaya çıkar. Öte yandan Miro, çarptığı kızla yüzleşir.

DÖNENCE DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Üniversiteye gitme planları yapan Gece, bir yandan da tüm yaz boyunca sevgilisi Emir ile müzik yapma hayalleri kurmaktadır. Ancak tüm hayalleri bir süreliğine askıya alınmak zorundadır. Çünkü özel bir çocuk olan kız kardeşi Gülce için İstanbul’un kalabalığı ve gürültüsü giderek daha da başa çıkılması zor bir hal almaya başlamıştır. Sevgilisini ve tüm hayallerini İstanbul’da bırakmak istemeyen Gece, bir anda kendisini ailesiyle birlikte Foça’da bulur. Hayatı bir anda alt üst olan Gece, kardeşinin yazıldığı yelken kulübünde eğitmenlik yapan Özgür ile tanışır. Özgür, anne ve babasını bir yangında kaybettikten sonra Asperger Sendromlu erkek kardeşi Rüzgar’a hayatını adamış yakışıklı bir gençtir. Gece, Özgür’le tanıştıkça hayata daha olgun bir yerden bakmayı, Özgür de Gece’den hayatı ertelememesi gerektiğini öğrenecektir. Ancak bu süreçte Gece’nin sevgilisi Emir’in Foça’ya gelişiyle ikilinin arasında aşılması zor duvarlar oluşur. Gece, gerçek aşkın peşinden gitmeye cesaret edebilecek midir? “Dönence” içimizi ısıtacak sıcacık bir gençlik draması…

DÖNENCE OYUNCULARI KİMDİR?

Caner Topçu
Sümeyye Aydoğan
Didem İnselel
Ülkü Hilal Çiftçi
Can Kızıltuğ
Doğa Karakaş
Atakan Hoşgören
Nazlı Çetin
Can Kızıltuğ
Şebnem Doğruer
Mesut Yılmaz
Edanur Gülbudak

DÖNENCE DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

İzleyenlere duygu dolu anlar yaşatacak olan Dönence dizisi İzmir'e bağlı Foça’nın tarihi dokusu, taş evleri, unutulmaz gün batımı manzarası ve eşsiz doğa güzellikleri ile ekranda adeta görsel şölen yaşatacak.

DÖNENCE DİZİSİ UYARLAMA MI?

Özgür karakterine hayat veren Caner Topçu'nun rolü için yelken dersi aldığı Dönence dizisi uyarlama yapımlardan biri. Dönence dizisi, Cannes'da ödüle layık görülen “Exceptional” isimli dizinin uyarlanıyor. İsrail yapımı olan Exceptional dizisi senaryosu da oldukça farkındalık yaratmıştı. Fransa'da 2022 MIPCOM Cannes Diversify TV Ödülü’nü kazandı.