FOX TV yeni sezon dizisi Yabani'nin 2.bölüm 3.fragmanı yayınlandı mı araştırılıyor. Farklı senaryosu ile dikkat çeken Yabani dizisinin konusu ve oyuncu kadrosu dikkat çekti. Seyirci tarafından dizide yer alacak oyuncular araştırılmaktadır. Yabani dizisinin 2. bölümü heyecanla bekleniyor. Yabani konusu ne, uyarlama mı merak konusu oldu. İşte Yabani 2.bölüm 3.fragmanı ve detaylar...

YABANİ OYUNCU KADROSU!

Yabani dizisinin oyuncu kadrosunda Halit Özgür Sarı, Simay Barlas, Yurdaer Okur, Dolunay Soysert gibi ünlü isimler yer almaktadır.

YABANİ KONUSU NE?

Henüz dört yaşındayken köklü bir aileden kaçırılıp sokaklara düşen Ali, tam on yedi sene sonra evine Yaman olarak döner. Bu hikâye, bu gencin "Yaman Ali" olarak kendini yeniden var etme mücadelesinin hikayesidir.

YABANİ DİZİSİ 2. BÖLÜM NE ZAMAN?

Fox TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Yabani dizisinin yeni bölümü 19 Eylül Salı akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

YABANİ DİZİSİ YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Yaman Soysalanlar’ın malikanesinden kaçtığında perişan haldedir. Dövdüğü Alaz’ın kardeşi olma ihtimali ve en acısı yanlışlıkla bıçakladığı kadının annesi olma ihtimali onu darmadağın etmiştir. Belki de ailesini bulmuştur ama artık penceresinden gizlice girdiği o evin kapısını çalacak yüzü yoktur.

Polis ve Soysalanlar her yerde onu aramaktadır. Ancak Yaman polise teslim olmadan önce gerçeği öğrenmeye kararlıdır. Kendini bildi bileli yanında taşıdığı yarısı yırtık çocukluk fotoğrafından başka kanıtı olmasa da… Rüya’nın yardımıyla Neslihan’ın karşısına çıktığında işler hiç de hayal ettiği gibi ilerlemez… Artık gerçekler ortaya çıksa dahi kapanmayacak çok derin yaralar açılmıştır…