SHOW TV ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Kızılcık Şerbeti yeni sezon 30. bölümü ile bu akşam ekrana gelecek. Kızılcık Şerbeti'nin yeni bölümü için arama motorlarında araştırma yapan izleyici, Kızılcık Şerbeti 30. bölüm full izle, SHOW TV Kızılcık Şerbeti izle, Kızılcık Şerbeti yeni bölüm izle sorgularını yapıyor. İşte Kızılcık Şerbeti 30. yeni bölüm izle ekranı ve merak edilen tüm detaylar...

KIZILCIK ŞERBETİ 30. BÖLÜM YENİ SEZON CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ!
KIZILCIK ŞERBETİ 30. BÖLÜM İZLE

KIZILCIK ŞERBETİ YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Ömer ve Kıvılcım’ın büyük bir trafik kazası geçirmesi, Doğa’nın beklenmedik doğumu ve doğumda bir çocuğunu kaybetmesi her iki aile için de geri dönülmez sonuçlara yol açacaktır.

Doğa bebeklerinden birini kaybetmesi nedeniyle Fatih’i suçlayacak, Ünal ailesi ise oğullarının arkasında duracaktır. Kızının hayatının dağıldığını gören Kıvılcım önceliğine onu alarak kendi problemlerini görmezden gelir.

Fatih ve Mustafa arasındaki gerginlik tırmanarak devam etmekte, bu durum en çok Pembe’nin canını sıkmaktadır. Torunlarından ayrı kalmayı kabul edemeyen Abdullah ve Pembe’nin sorunu çözmeye ilişkin girişimleri Doğa tarafından kabul görmez. Yaptıkları kazayı ucuz atlatmış görünen Ömer’i finalde kötü bir sürpriz beklemektedir.