Ruhun Duymaz 1.bölüm fragmanı yayınlandı. Fox TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenecek olan Ruhun Duymaz dizisinin ne zaman yayınlanacağı merak ediliyor. Başrollerinde Burcu Özberk ve Şükrü Özyıldız gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Ruhun Duymaz bu hafta yayınlanacak mı?

RUHUN DUYMAZ İLK BÖLÜM NE ZAMAN?

Merakla beklenen dizi Ruhun Duymaz'ın ilk fragmanı yayınlandı. Hem oyuncuları hem de konusu ile dikkat çeken dizinin yayın tarihi henüz netleşmedi.

RUHUN DUYMAZ KONUSU NE?

Ruhun Duymaz, ajan temalı bir dizi olacak. Koral ailesi Türkiye’nin en büyük Mücevherat sahibidir. Ajan Onur, Kaçakçı Civan Koral’ı kaçakçılık yaparken durdurmaya çalışacak. Onur (Şükrü Özyıldız) gözü işinden başka bir şey görmeyen bir ajan; Ece (Burcu Özberk) ise bin bir hüneri ile göz kamaştıran profesyonel bir hırsız olarak karşımıza çıkacak. Ruhun Duymaz, aşk dolu hikayesi ile herkesin dikkatini çekecek.

RUHUN DUYMAZ OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Oyuncu kadrosunda Burcu Özberk ve Şükrü Özyıldız'ın yanısıra Tuğrul Tülek, Aslı Sümen ve Şehsuvar Aktaş, Zuhal Gencer, Ülkü Duru gibi birbirinden başarılı oyuncular yer alıyor.

Onur (Şükrü Özyıldız) gözü işinden başka bir şey görmeyen bir ajan; Ece (Burcu Özberk) ise binbir hüneri ile göz kamaştıran profesyonel bir hırsız.

Onur ve Ece; gece ve gündüz…