Show Tv'nin yeni dizisi Maviye Sürgün hayranları tarafından tam not aldı. Başrollerinde Caner Cindoruk ve Damla Sönmez'in yer aldığı Maviye Sürgün dizisinin 6. bölümünde  neler yaşanacağı merak edilmeye başlandı. Peki Maviye Sürgün dizisinin konusu ne? Maviye Sürgün 6. bölüm 2.fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar...

MAVİYE SÜRGÜN YENİ BÖLÜM NE ZAMAN SAAT KAÇTA?

Show TV'nin yeni dizisi Maviye Sürgün 17 Temmuz Pazartesi akşamı saat 20.00 sizlerle.

MAVİYE SÜRGÜN YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Show TV'nin yaz dizilerinden Maviye Sürgün 6. Bölüm 2. fragmanı yayınlandı. .FRAGMANI BURAYA TIKLAYARAK İZLEYEBİLİRSİNİZ

Maviye Sürgün 3. Bölüm Fragman Video: Maviye Sürgün 3. Bölüm Fragman


MAVİYE SÜRGÜN DİZİSİNİN KONUSU NE?

Geçici süre açığa alınan SAT komandosu Ali (Caner Cindoruk) eşinin vefatından sonra denizlere açılır. Ufukta sürüklenen bir botu fark eder ve içindeki Defne’yi (Damla Sönmez) kurtarır. Defne tam bir dolandırıcıdır.

Geçmişinde bıraktığını sandığı Ozan (Serkan Altunorak) ile hiç beklenmedik bir şekilde bu kasabada burun buruna gelen Defne'nin kendi için bir çıkış̧ yolu aramaktan başka bir seçeneği yoktur.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Uğradığı soruşturma sonrasında geçici süre açığa alınan başarılı SAT komandosu Ali (Caner Cindoruk), eşi Ayda'nın talihsiz ve ölümcül hastalık haberi ile çocuklarını ve eşini de yanına alarak; Çamlıkıyı'da butik otel işleten kayınpederi Salih'in (Hakan Salınmış̧) yanına taşınır. Taşınmadan kısa bir süre sonra Ayda'nın vefatı ile tüm aile derin bir yasa boğulur.

Henüz acıları çok tazeyken bir gece denize açılan Ali, ufukta sürüklenen bir botu fark eder ve fırtınaya aldırmadan içindeki kadını kurtarır. Kurtardığı gizemli kadının adı Defne'dir (Damla Sönmez). Ali, yaşadığı kaza ile geçici hafıza kaybına uğrayan ve basına gelenleri hatırlamayan Defne'yi 'Tanrı Misafiri' olarak otele getirir. Parça parça hafızası yerine gelen Defne gerçek anlamda bir dolandırıcıdır.

MAVİYE SÜRGÜN DİZİSİNİN OYUNCU KADROSU

Maviye sürgün dizisinin oyuncu kadrosunda; Caner Cindoruk, Damla Sönmez, Serkan Altunorak, Bülent Şakrak, Ayça Erturan, Ruhi Sarı, Gökşen Ateş ve Hakan Salınmış gibi ünlü isimler yer almaktadır.