TRT 1'in yeni dizisi Kendi Düşen Ağlamaz 5. bölümüyle seyircisiyle buluştu. Konusu ve oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizinin 6. bölümü merak konusu oldu. İzleyici tarafından, Kendi Düşen Ağlamaz yeni bölüm fragmanı, Kendi Düşen Ağlamaz fragman izle araştırılan konular arasında yer alıyor. 

Başrollerinde Hakan Yılmaz ve Selen Soyder gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Kendi Düşen Ağlamaz bu hafta yayınlanacak mı? İşte, Kendi Düşen Ağlamaz 6.bölüm fragmanı ve detaylar...

KENDİ DÜŞEN AĞLAMAZ YENİ BÖLÜM NE ZAMAN SAAT KAÇTA?

TRT 1 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Kendi Düşen Ağlamaz dizisinin yeni bölümü 27 Temmuz Perşembe akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

KENDİ DÜŞEN AĞLAMAZ SON BÖLÜM NE OLDU?

Alize’nin de Serkan’ın da hayal kırıklığı büyüktür. İkisi de gururlarına yenilmiş, yanlış hamleler yapmışlardır. Birbirlerine olan öfkeleri büyüdükçe bu ayrılık, kendilerine bile itiraf edemedikleri duygularını daha da mı güçlendirecek, yoksa gururlarına mı yenileceklerdir? Serap, Esma ve Bahar ise çok mutludur, çünkü planları tıkır tıkır işlemiştir. Ama hesaba katmadıkları hamle, Kezban ve Hayri’den gelecek; iki aile, hayli olaylı bir gece yaşayacaktır. Alize dönmeme kararında ısrarlı olsa da babasının sürpriziyle kararından vazgeçecek midir? Bahattin yine çenesini tutamamış Tuğçe’ye, Alize ile Serkan’ın evli olduğunu söyleyecektir. Kankasının ondan böyle büyük bir olayı saklamasını kendine yediremeyen Tuğçe, herkes için sürpriz olacak bir olayla bu sırrı patlatma kararı alacaktır. Bakalım çiftimizin evlilik sırrı ortaya çıkıp, Alize’nin en çok korktuğu şey başına mı gelecek, yoksa Alizenin yaptığı hamle ile Tuğçe’nin planları alt üst mü olacak?