FOX TV ekranlarında 14 Temmuz Cuma (Bu akşam) izleyiciyle buluşacak olan Kısmet dizisinde heyecan dorukta. Kısmet 4. bölümüyle ekranlara gelecek. Cem Gelinoğlu ve Özge Özaçar’ın başrollerinde yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda ise Cenan Adıgüzel, Lale Mansur, Arif Pişkin, Serdar Orçin, Kerem Kupacı, Erdal Küçükkömürcü, Zeynep Kankonde, Yeliz Şar, Ece Yaşar, Değer Soysal Alp, Neşe Baykent, Serhan Ernak, Sezer Koç, Göktuğ Yıldırım, Deniz Gürkan, Gökçe Şen, Nebi Tolga Yılmaz ve Naz Öngen yer alıyor.

KISMET 4. BÖLÜM FULL TEK PARÇA İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

Kısmet dizisinin bu haftaki 4.bölümünde neler yaşanacağını merak ediliyor. Kısmet'in yeni bölümü için arama motorlarında araştırma yapanlar, kısmet 4. bölüm full izle, FOX TV Kısmet izle, Kısmet yeni bölüm izle sorgularını yapıyor. İşte Kısmet dizisinin 4.bölümü...

KISMET SON BÖLÜM NE OLDU?

Doğan, annesi Sema ve patronu Namık Bey ile Ceylanı istemeye gider. Ancak burada aksilikler yakasını bırakmaz. Panik atak geçirir ve kızı isteyemezler. Nilüfer, yıllar sonra gençlik aşkı Başkomiser Mert'le buluşur ve ondan kayıp olan kocasıyla ilgili yardım ister. Reis, Doğan'a ne yapıp edip Melike'nin Taner'e dönmesine engel olmasını söyler. Cevdet'in, Melda ve Peri'ye yardım edeceğim derken başına bir kaza gelir. Melike, DNA testi için ona gereken şeyleri Roza yoluyla ele geçirir ama bu arada da Taner, Melike'ye kendisiyle ilgili bilgileri verenin Roza olduğunu öğrenir ve genç kadınla ona yardım eden güvenlikçiyi kaçırır. Melike'yle Doğan, Roza'nın pasaportunu almak için Reis'in ofisine girmeye çalıştıkları sırada büyük bir mafya çatışmasının içine düşerler. Doğan, Ceylan'a herkesin önünde evlilik teklifi eder.

KISMET 4. BÖLÜM İZLE

KISMET DİZİSİNİN KONUSU NE?

NTC Medya tarafından Fox TV ekranları için hazırlanan, Cem Gelinoğlu ve Özge Özaçar'ın başrollerini paylaştığı dizinin yönetmen koltuğunda Semih Bağcı otururken, senaryosunu Mahinur Ergün ile Yusuf Reha Alp kaleme alıyor.

Etkileyici ve farklı konusuyla ekranlara damga vurmaya hazırlanan dizi, mahallenin gözbebeği Avukat Doğan ile güzeller güzeli komşusu Melike'nin 5 yasından beri nasıl olup da kavuşamadıklarının hikayesi... Bazen kavuşmak için iki tarafın da çok sevmesi yeterli olmaz ama ayrılmak da "Kısmet" değildir.

Kısmet Apartmanı’nda başlayan Doğan’ın aşkı, aileler arasındaki sosyal farklılıklar ve ikisinin de şahsına münasır karakterleri nedeniyle bir türlü nihayete ermez. Dizide; Doğan ve Melike’nin kavuşup kavuşmayacağının hikayesinin yanı sıra, Kısmet Apartmanı sakinlerinin hikayeleri de izleyiciyle buluşacak.

KISMET DİZİSİNİN OYUNCU KADROSU

Benim Güzel Ailem dizisi oyuncuları kimdir? sorusu sıklıkla araştırılıyor. NTC Medya tarafından Fox TV ekranları için hazırlanan, Cem Gelinoğlu ve Özge Özaçar'ın başrollerini paylaştığı dizinin yönetmen koltuğunda Semih Bağcı otururken, senaryosunu Mahinur Ergün ile Yusuf Reha Alp kaleme alıyor.