‘Milliler Dev Ekranda, Taraftar Parkta’ sloganıyla Etiler Cüneyt Arkın Sanatçılar Parkı’nda bir araya gelen yüzlerce taraftar, A Milli Futbol Takımı’nın EURO 2024’te son olarak Avusturya karşısında verdiği mücadeleyi dev ekranda izlemişti. Takımı çeyrek finale taşıyan zafer, Sanatçılar Parkı’nda büyük coşkuyla kutlanmıştı.

FUTBOL TUTUKUNLARINA ÖZEL YARIŞMA BAŞLATILDI

Trendyol, Instagram hesabı üzerinden milli takım sevgisini paylaşmak isteyen futbol tutkunları için ise özel bir yarışma başlattı. 10 Temmuz’a kadar platformun resmi Instagram hesabını takip eden ve yarışma postunun altında milli takım sevgisini en yaratıcı yorumla paylaşarak bir arkadaşını etiketleyen katılımcılar, A Milli Futbol Takımımı’nın oyuncularından imzalı ve imzasız milli takım forması ve imzalı futbol topu kazanma şansı elde edecek.

Paylaşımlar, farklılık, konuya uygunluk ve yaratıcılık kriterlerine göre jüri tarafından değerlendirilecek. Kazananların isimleri 10 Temmuz’da Trendyol’un sosyal medya sayfasında duyurulacak.

OLİMPİYATLAR DA PARKTA İZLENECEK

Trendyol sponsorluğunda UEFA EURO 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası’nın ardından 4 - 11 Ağustos tarihlerinde gerçekleşecek Paris 2024 Olimpiyat Oyunları da Cüneyt Arkın Sanatçılar Parkı’nda dev ekranda izlenebilecek.

DHA

Editör: Ayşegül Keskin