Show TV'nin Kızılcık Şerbeti dizisinin başrol oyuncusu Müjde Uzman, eski sevgilisi Sinan Akçıl'ın evinden bir paylaşım yaptı. Bu paylaşım sonrası ikilinin yeniden bir araya geldiği iddiaları ortaya çıktı. Sinan Akçıl, katıldığı 2. Sayfa programında bomba bir itirafta bulundu. Ünlü şarkıcı Müjde Uzman ile yeniden görüşmeye başladıklarını fakat ilişkilerine henüz bir isim koymadıklarını belirtti.

"BİZİ ÇOK SIK BİR ARADA GÖRECEKSİNİZ"

Müjde Uzman ile yeniden görüşmeye başladıklarını ancak ilişkilerine bir isim koymadıklarını söyleyen Sinan Akçıl, "Daha önce daha çapkın kazanova bir hayatım vardı. Birkaç yıldır daha durgun yaşıyorum. Özellikle evlilikten sonra öyle oldu. Düşünce olarak daha muhafazakar biriyim. Evet. görüşüyoruz. Çok sık görüşüyorum. çok saygı duyduğum biri. çok çalışkan, herkese saygı duyan müthiş bir karakter. Bizi çok sık bir arada göreceksiniz ama böyle program üzerinden adını koyamayayım. 5-6 yıl önce bir şeyler yaşamıştık. O zaman travmatik bir şeyler yaşanmıştı şimdi bilinçliyiz. Benim menajerimin düğününde karşılaştık o zaman konuştuk. Sonra konserime geldi. Şimdi de konuşma halindeyiz" ifadelerini kullandı.

Kızılcık Şerbeti dizisinin Alev'i Müjde Uzman ile Sinan Akçıl sevgili mi? Akçıl canlı yayında açıkladı Video: Kızılcık Şerbeti dizisinin Alev'i Müjde Uzman ile Sinan Akçıl sevgili mi? Akçıl canlı yayında açıkladı