'Kaçış Sendromu' hastalığına yakalanan son dönemde ise sosyal medya platformu TikTok'ta yaptığı yayınlarla dikkatleri üzerine çeken ünlü komedyen Mehmet Ali Erbil, tepki toplayan açıklamalara imza attı.

Sosyal medya fenomeni Ece Ronay Bilir'e attığı mesajlar nedeniyle hakkında 'elektronik haberleşme aracılığıyla cinsel taciz', 'sesli, yazılı veya görüntülü bir iletiyle hakaret' ve 'tehdit' suçlarından 8 yıl 10 aya kadar hapis cezası talebiyle dava açılan Mehmet Ali Erbil, geçtiğimiz aylarda 4 ay 15 gün hapis cezasına çarptırılmış ve bu durum hayranlarını üzüntüye boğmuştu. Ünlü komedyen son olarak ise şarkıcı Aleyna Tilki hakkında "Serenay'ı artık öpemem onu öptüler ama bir klipte öpüşme teklifi gelirse bana kim derseniz Aleyna Tilki derim" açıklamasında bulunarak herkesi şoke etmişti.

Haberler.com'un YouTube kanalında yayınlanan 'Haber Bahane' programına konuk olarak Gökay Kalaycıoğlu'nun sorularını yanıtlayan ünlü şovmen, 20 yaşındaki kızlarla birliktelik yaşayabileceğini açıklayarak tepki topladı.

"20 YAŞINDA BİR KIZLA..."

"Söylediğim her şeyi kaydırarak yanlış yerlere çekiyorlar. Abartıyorlar ve bunları kötülükle besliyorlar" şeklinde konuşan ünlü komedyen "Allah'ıma şükür. Cinsel anlamda sağlıklı bir erkeğim, 20 yaşında bir kızla birlikte olabilirim. Ben andropoza girmedim, benim cinselliğim devam ediyor." dedi.

Ünlü komedyenin bu açıklamaları sosyal medyada tepki topladı.