Danilo Zanna, Somer Sivrioğlu ve Mehmet Yalçınkaya'nın jüri üyeliğini yaptığı MasterChef Türkiye, dün akşam yayınlanan bölümde yarışmacılar 100 bin TL’lik ödülü kazanabilmek için kıyasıya yarıştılar. Gecenin sonunda ise 100 bin TL’lik ödül Gamze’nin oldu.

MasterChef Türkiye All Star'ın dün akşam 33. bölümle ekrana geldi. Kırmızı ve mavi takım yarışmacıları son bölümde 100 bin TL'lik ödülü kazanmak için ter döktü. Gecenin sonunda ise Gamze büyük ödülü kazandı.

KUZU TANDIRLA YEMEK YAPTILAR

İki takım ilk turda Türk mutfağından yemek yaptılar. İlk aşamayı kazanan takım ise Berker, Büşra, Gamze, Tolga, Batuhan, Tahsin, Eray, Tanya, Dilara ve Barış'ın yer aldığı kırmızı takım oldu. Yarışmacılar daha sonra ise kuzu sakatattan yaratıcı yemek yaptılar.

GAMZE 100 BİN TL KAZANDI

Yaratıcılıklarını konuşturan yarışmacılar kıyasıya mücadele etti. Verilen süre içerisinde en lezzetli yemeği yapan Tahsin ve Gamze son ikiye kaldı. Rakibinden daha lezzetli yemeği yaparak 100 bin TL'nin sahibi ise Gamze oldu. Yaşadığı mutluluğu paylaşan Gamze, "100 bin TL'yi yeni açacağım restoranının finansı için kullanacağım. Yeni açacağım restoranımda sizlerin ve Acun Medya'nın katkısı olduğu için çok mutluyum" dedi.