TV8 ekranlarında ünlüleri masaya yatıran, magazin haberlerini yorumlayan program 2. Sayfa'nın sunucuları da merak konusu oluyor. Sivri dilleri ve yorumları ile magazin dünyasının korkulan isimlerinden biri olan Gülşen Yüksel Salt kimdir, kaç yaşında soruları da merak ediliyor. Ünlülerin hayatlarını özel yaşamlarını ortaya döken Gülşen Yüksel Salt'ın özel hayatını da biz masaya yatırdık. 2012 yılında VESTEK’in Genel Müdürü Metin Salt ile evlenen Gülşen Yüksel Salt 46 yaşında ve bilinen bir çocuğu yok. 

GÜLŞEN YÜKSEL'İN EŞİ METİN SALT KİMDİR?

 Başarılı magazinci Gülşen Yüksel kar, kış, kıyamet demeden 2012 yılı 21 Aralık'ta nikah masasına oturmuş o dönem çok konuşulmuştu. Gülşen Yüksel VESTEK’in Genel Müdürü Metin Salt ile evli.

GÜLŞEN YÜKSEL KİMDİR?

24 Haziran 1977 yılında İstanbul’da doğmuş olan Gülşen Yüksel yengeç burcudur. Sanatçı 53 kilogram ve 164 boyundadır. Göz rengi kahverengi ve saç rengi de kahverengidir. Ekranlarda sık sık karşılaştığımız sanatçı sunuculuk yapmaktadır. Sunuculuğunu ise şuan Renkli sayfalar adındaki programla yapmakta ve bu programı Müge Dağıstanlı ile beraber sunmaktadır. Gülşen Yüksel vatan gazetesinde magazin müdürü olarak da çalışmıştır. Bu gazeteden sonra ise Sabah Gazetesinde çalışmaya başlamıştır. 2015 yılında ise 2. Sayfa adındaki programın sunuculuğunu yapmaya başlamıştır.

Programlar ile karşımıza çıkmış olan Gülşen Yüksel'in eğitim hayatı ile ilgili bir bilgi bulunmamaktadır. Bu programları sunduğu esnada ise 21 Aralık 2012 tarihi itibari ile Metin Salt ile dünya evine girmiştir.

                          Gülşen Yüksel'in eşi Metin Salt

Sanatçının asıl mesleği Gazeteci olmakla beraber Tv Sunuculuğunda da büyük başarılar elde ettiği bilinmektedir.

Müge Dağıstanlı ile iyi çalıştığını söyleyen sunucu işini sevdiğini ve kariyerini bu alanda devam ettirmek istediğini de dile getirmektedir. Sanatçının gazetecilik hayatına da ara sıra yazdığı köşe yazıları ile devam ettiği bilinmektedir