Son günlerde en çok konuşulan isimlerden olan Burcu Esmersoy, gelecek aylarda evleneceğini duyurdu. Hayatı boyunca iki evlilik yapan ünlü isim, iş insanı Nazım Akmandil ile 3. Kez nikah masasına oturmaya hazırlanıyor. Nazım Akmandil ile aralarında 15 yaş fak bulunan Esmersoy, daha önce Massimo Cusimano ve Berk Suyabatmaz ile hayatını birleştirmiş ancak bu evlilikleri kısa sürede bitmişti.

BURCU ESMERSOY’UN İLK EŞİ MASSİMO CUSİMANO KİMDİR?

Burcu Esmersoy’un ilk eşi Massimo Cusimano, olaylı boşanma sonrası bomba itiraflarda bulunmuştu. Cusimano, Eve dergisine ilişkisinin neden bittiğini, "Evlendiğimizden beri o kadar çok medyanın ilgisi üzerimizdeydi ki, artık bir yerden sonra bu ilişkimizi etkilemeye başladı. Her yaptığımız şeyin fotoğrafı çekiliyordu. Bu ilgi onu çok şımarttı. Kendini Angelina Jolie sandı, ama değildi. Bana ve çevresine çok kapris yaptı.”sözleri ile açıklamıştı.

BURCU ESMERSOY’UN İLK EŞİ MASSİMO CUSİMANO NE İŞ YAPIYOR?

Burcu Esmersoy’un ilk eşi Massimo Cusimano’nun bir dergiye verdiği röportajda, işinizle ilgili pek çok farklı şey yazıldı. Bu nedenle önce onu sormak istiyorum; tam olarak ne iş yapıyorsunuz? sorusuna verdiği yanıt şu şekilde: ‘’Ferrari’den ayrıldım, çünkü Formula 1’i hayatımın sonuna kadar yapmak istemiyordum. 10 yıldır yapıyordum zaten. Ardından da Burcu ile İstanbul’a geldim. Çünkü o, Maranella’da iş bulamazdı ama ben burada bulabilirdim. Şimdiye dek Bridgestone ile Sabancı Holding’e pazarlama danışmanlığı yapıyordum. Ancak kendi işimi kuracağım için geçen ay hepsini bıraktım. Yeni işim İstanbul ve Avrupa arasında mekik dokuyacağım bir iş olacak’’

BURCU ESMERSOY’UN İKİNCİ EŞİ BERK SUYABATMAZ KİMDİR?

Ünlü işletmecilerden olan Berk Suyabatmaz, 16 Mart 1978 tarihinde Antalya'da dünyaya geldi. Denizcilik alanında kariyerini sürdüren isim, 2018 mayıs ayında sunucu ve oyuncu Burcu Esmersoy ile New York Türk Başkonsolosluğu'nda dünyaevine girmişti. 1 yıl evli kalan çift, 2019 ağustos ayında boşanma kararı aldı. Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanılan Berk Suyabatmaz, seyahat ettiği ve gezdiği yerleri paylaşmaya devam ediyor.