Özel hayatlarını gözlerden uzak yaşayan Barış Arduç ve Gupse Özay geçen yıl kızlarını kucaklarına almıştı. Eşinin 39'uncu doğum günü nedeniyle sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Barış Arduç, eşi Gupse Özay'a aşkını haykırdı.

ROMANTİK PAYLAŞIM GELDİ

2014 yılında yönetmenliğini Hakan Algül'ün üstlendiği Deliha filminin başrolünü paylaşan Gupse Özay ile Barış Arduç'un arkadaşlıkları kısa sürede aşk dönüştü. 6 yıl aşk yaşayan ikili, 2020 yılında nikah masasına oturdu.

Mutlu birliktelikleri süren Özay ve Arduç, geçtiğimiz yıl da kızlarını kucaklarına almıştı. Çerkes olan Gupse Özay, 9 Eylül'de dünyaya gelen kızına Jan Asya ismi vermişti. 

İlişkilerini olduğu gibi evliliklerini de gözlerden uzak yaşamayı tercih eden çiftten yıllar sonra birlikte oldukları bir paylaşım geldi.

EVLENDİKTEN SONRA HAYATIMDA BİR ŞEY DEĞİŞMEDİ'

Arduç, ayrıca daha önce, "Evlendikten sonra hayatımda bir şey değişmedi. Yedi yıldır beraberiz, evlilik bizim için sembolik bir şey oldu. Değişen bir şey yok" şeklinde konuşmuştu. Sosyal medyada pek paylaşımda bulunmayan Arduç, eşi Gupse Özay'a aşkını ilan etti.

'HER ZERRENE'

Oyuncu, 39'uncu yaşına giren eşini öptüğü kareyi Instagram'dan paylaşarak, "Her zerrene" yazarak, kalp emojisi koydu.

'GUPSE NE ŞANSLISIN'

Barış Arduç'un aşk pozuna "Ne beyler var kızlar", "Sen çok iyisin Gupse ama kocan da adam çıktı", "Böyle bir aşk görülmemiş dünyada", "Aşka gel be", "Gupse ne şanslısın" yorumları geldi.

'TEK İLGİLENDİĞİM ŞEY KIZIM'

Barış Arduç, geçtiğimiz aylarda basın mensuplarına, "Şu an herhangi bir proje yok. Zaten seçim sürecindeyiz. Biliyorsunuz bir kızım oldu. Tek ilgilendiğim şey kızım" ifadelerini kullanmıştı.