A Milli Voleybol Takımının Voleybol Milletler Ligi’ndeki (VNL) belirli maçlarının ardından UEFA EURO 2024 karşılaşmaları da Trendyol sponsorluğunda, ‘Milliler Dev Ekranda, Taraftar Parkta!’ sloganıyla Etiler Cüneyt Arkın Sanatçılar Parkı’nda izleniyor. Gürcistan, Portekiz ve Çekya karşılaşmalarını dev ekranda izleme fırsatı bulan taraftarlar bu kez de Avusturya-Türkiye karşılaşmasını izlemek için gün sayıyor. 2 Temmuz Salı günü saat 22:00’de oynanacak olan maç, Sanatçılar Parkı’ndaki dev ekranda canlı olarak ücretsiz izlenebilecek. 

OLİMPİYATLAR DA PARKTA İZLENECEK

2024 Avrupa Futbol Şampiyonası’nın tek Türk partneri olan Trendyol, UEFA EURO 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası’nın ardından 26 Temmuz-11 Ağustos tarihlerinde gerçekleşecek Paris 2024 Olimpiyat Oyunları’nda da millilerimizin sahada olduğu her müsabakayı, Cüneyt Arkın Sanatçılar Parkı’nda yayınlayacak.

TRENDYOL TÜRK SPORUNA NASIL DESTEK VERİYOR? 

Trendyol, Süper Lig ve 1. Lig isim sponsoru olmasının yanında, Türkiye Voleybol Milli Takımları ana sponsorluğunu, A Milli Futbol Takımları ve Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi'nin (TMOK) ise resmi sponsorluğunu üstleniyor. Trendyol, aynı zamanda Uluslararası Olimpiyat Komitesi’nin (IOC) resmi ‘E-Ticaret Hizmetleri Partneri’ olarak bir ilki gerçekleştirdi. Türk üreticiler tarafından üretilen Olimpiyat Koleksiyonu da Türkiye’de Trendyolmilla uygulaması üzerinden; Azerbaycan, Körfez ülkeleri ve Doğu Avrupa’da ise Trendyol üzerinden uluslararası satışa sunuldu. 

DHA

Editör: Ayşegül Keskin